REAL LIFE ESCAPE GAME

JUŻ NA PIOTRKOWSKIEJ!

 

Jesteś ciekawy nowych wyzwań? Lubisz łamigłówki? A może poszukujesz alternatywnej formy spędzania wolnego czasu dla siebie i Twoich znajomych? 

Jeśli oczekujesz czegoś więcej niż kino, kręgle czy bilard, zbierz drużynę od 2 do 5 osób i wpadnij

do ExitRoom Kłódki!

Zapraszamy Was do wzięcia udziału w nowej, niebanalnej grze, której celem jest wydostanie się z tajemniczego pokoju z zagadkami. Macie tylko 60 minut! Przetestujecie jak zgraną paczką jesteście! Pod presją uciekającego czasu i nieszablonowych łamigłówek, wiele się o sobie możecie dowiedzieć. Jedno jest pewne, żeby wyjść z pokoju musicie współpracować – nie pomoże ani wujek Google, ani ciocia Wikipedia!

Przenieśliśmy dla Was grę, do tej pory znaną jedynie ze świata wirtualnego do rzeczywistości. Tu jednak nie wystarczy klikać myszką w odpowiednie miejsca.

Zostaniecie zamknięci w pomieszczeniu, gdzie czekają na Was zadania wymagające dobrej organizacji, współpracy, logicznego myślenia i wyciągania wniosków, a wszystko to pod presją uciekającego czasu. Zabawa w ExitRoom Kłódce to możliwość sprawdzenia samego siebie i Twojej drużyny w niecodziennej sytuacji.

Pokoje, Kraina Czarów i Redrum i Matrix, zostały bardzo dokładnie zaplanowane i zaprojektowane tak, aby gra była możliwie jak najbardziej ekscytująca i dostarczająca niezapomnianych wrażeń.

Kto z Was okaże się leaderem grupy? Kto będzie miał stalowe nerwy i w przypływie adrenaliny zachowa zimną krew? Kto będzie działał racjonalnie, a kto nie wytrzyma stresu i nie poradzi sobie z zadaniami?

Dowiedz się tego sam. Jesteśmy na wyciągnięcie ręki.

Gdzie nas znaleźć?

W samym sercu Łodzi, czyli na Piotrkowskiej 76. Jednak nie tylko lokalizacja jest naszym atutem – co czyni nas wyjątkowymi, to fakt, że naszą firmę tworzymy z zaangażowaniem, które ma swoje odzwierciedlenie w jakości naszych pokoi.

Przy ich tworzeniu współpracowaliśmy z zawodowym projektantem gier planszowych, który pomógł nam połączyć dopracowany wystrój, rozbudowane, wielowątkowe zagadki i zadania z płynną i wciągającą grą.

Jest jeszcze jedna rzecz która odróżnia nas od konkurencji. Aranżując wnętrza naszych pokoi, chcieliśmy by pozwoliły one przenieść się Wam, do zupełnie innego świata. Nie będziecie musieli wyobrażać sobie magicznej krainy, czy mrocznego pokoju hotelowego – po prostu się w nich najdziecie.

ExitRoom Kłódka jest owocem pracy, zaangażowania i pasji grupy przyjaciół, którzy w kreatywny sposób lubią spędzać czas, a zadowolenie i dobra zabawa naszych klientów jest dla nas wartością najcenniejszą.

 

4.target

CEL

Wydostać się z pokoju!

5.hourglass

CZAS

60 minut niezapomnianych emocji

6.money

KOSZT

99zł za grupę 2-4 osób, (dopłata do następnej 20zł)

7.team

EKIPA

Kraina Czarów 2-5 osób

Redrum 2-5 osób

Matrix 3-6 osób

8.diamond

CZEMU ExitRoom

kŁódka?

Tworzona z pasją przez miłośników planszówek